כניסה לחברים רשומיםסילבן שלום

סילבן שלום, לשעבר המשנה לראש הממשלה של מדינת ישראל.

במהלך שנות כהונתו כשר וכחבר כנסת (ליכוד) בין השנים 1992 – 2016  החזיק מר סילבן שלום במספר רב של תיקי ממשלה בכירים, בהם שר החוץ, שר האוצר, שר הפנים, שר התשתיות האנרגיה והמים, וכן שר המדע והטכנולוגיה, השר לשיתוף פעולה אזורי והשר לפיתוח הנגב והגליל.

במהלך 25 השנים האחרונות היה מעורב מר שלום באופן אינטנסיבי בכל היבט במדיניות החוץ, הביטחון הלאומי ומדיניות הפנים של מדינת ישראל, ובכלל זה תרם להובלת הצמיחה הכלכלית של ישראל, חיזוק היחסים של ישראל עם ארה"ב, אירופה, אסיה ואפריקה תוך דגש מיוחד על חיזוק יחסי ישראל עם העולם הערבי, והיה הממונה על המשא ומתן מטעם מדינת ישראל עם הרשות הפלסטינית.

מאז פרישתו מתפקידו כשר וכחבר כנסת, מר שלום פועל במגזר הפרטי ובמסגרת זו מייעץ ומלווה חברות ישראליות ובינלאומיות, מייצג משקיעים זרים, מוביל עסקאות מיזוגים ורכישות רחבות-היקף במגוון תחומים בישראל ומחוצה לה וכיו"ב. מר שלום ממשיך לתרום מכישוריו בתחום הדיפלומטיה הציבורית של מדינת ישראל בקרב הקהילה הבינלאומית.

מר שלום הינו כלכלן, רואה-חשבון ועורך-דין בהשכלתו. בעל תואר ראשון בכלכלה (B.A) וחשבונאות (CPA) מאוניברסיטת בן גוריון וכן בעל תואר במשפטים (L.L.B)  ותואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב.

הדפסשלח לחבר
עבור לתוכן העמוד